Kurumsal

Teslimat ve Sipariş

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları tarafından teslim edilir. Satın aldığınız ürünler bir teyit mesajı ile tarafınıza bildirilir. Tercih ettiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir mesaj yollanır. Tek bardak siparişleri bardağın kaybolması ve diğer durumlarda ücreti ödenmesi kaydıyla gönderilmektedir. Tek bardaklardan 12'li bardaki seti oluşturulmamaktadır, oluşturulması durumunda siparişiniz iptal edilip, ücreti kredi kartınıza iade edilecektir.

Her ne kadar ürün listeleri sürekli güncel tutulsa da sipariş etmiş olduğunuz bazı ürünler tedarikçi firmaların stoklarında tükenebilmekte veya ürün teminlerinde gecikmeler oluşabilmektedir. Bu gibi durumlarda sizinle irtibata geçerek bilgi verilecek ve iptal edilen siparişin veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir.

Speedstacks.com.tr’den yapılan alışverişlerde kargo ücreti müşteriye aittir. Kargo ücreti, ürünlerin desi’si (hacim) ve teslim adresinin uzaklığına göre sistem tarafından otomatik olarak hesaplanır. Alışveriş işlemi bitmeden önceki, ödeme bilgileri sayfasında siparişinize ait kargo ücreti hesaplanır.

Siparişinizin durumunu www.speedstacks.com.tr ana sayfasında sorgulanabilir.

Ürün portföyünde bulunan ürünün bilgi ve fiyat güncellemesi tedarikçi firmalardan alınan bilgiler üzerine yapılır. Bu nedenle olası bilgi ve fiyat hatalarından firmamız sorumlu değildir. Ürün fiyat ve bilgilerinde oluşabilecek yazım hataları söz konusu olduğunda firmamız kayıtlarındaki bilgi ve fiyatlar geçerlidir.

Teslimat süresi, 600 km'ye kadar 24 saat, 600 km.'den sonrası için 48 saattir. Tatil günlerinde gelen siparişlerin teslimat süresinde aksama olabilir.

Ürün gönderimi, Pazartesi günleri yapılmaktadır.(Pazartesi günleri 12:00'dan sonra verilen siparişler bir sonraki sipariş gününe kalmaktadır.) Haftasonu internet siparişlerinde haftasonunu takip eden Pazartesi günü ürünler kargoya verilir. Yanlış ürün gönderiminde; yanlış gönderilen ürün teslim edilmeden esas ürün gönderilmez. 

Ürün tarafınıza teslim edilmek üzereyken kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz. Kargo yetkilisi görevini yerine getirdikten sonra ortaya çıkabilecek hasar, kırık vb. durumlardan müşterinin sorumlu olduğunu unutmayınız.

 
İletişim

 0216 414 20 15

 info@speedstacks.com.tr

Kavacık Mahallesi Ekinciler Caddesi No:16/4 Meda Plaza 34810 Beykoz / İstanbul

 

 

Haftaiçi Hergün 09:00/18:00
*Cumartesi-Pazar günleri mağazamız kapalıdır.

Bizi Takip Edin
Bizi facebook'tan takip edin Bizi twitter'tan takip edin Bizi youtube'tan takip edin
Copyright © Speed Stacks Türkiye
Think Medya